Lostescape internetu

Kambariai

Žaidimo kaina vienam žaidėjui – 15€. Kambaryje vienu metu žaidžia 4-6 žaidėjai.

Pabaiga?

Sunkumas: Sunkus| Grupės dydis: 4-6|

Kaip veikia ONLINE kambariai?

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo 2021 m. balandžio 22 d. nedraudžiama laisvalaikio paslaugoms teikti skirtų patalpų nuoma, subnuoma ar panauda, skirta asmeninėms šventėms organizuoti: uždarose erdvėse, kai jose dalyvauja ne daugiau nei viena šeima ir (ar) vienas namų ūkis arba ne daugiau nei 10 asmenų, persirgusių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų, bei asmenų, paskiepytų Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina pagal skiepijimo schemą; atvirose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau nei dvi šeimos ir (ar) du namų ūkiai arba ne daugiau nei 10 asmenų, persirgusių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų, bei asmenų, paskiepytų Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina pagal skiepijimo schemą.

Galite žaisti su savo šeimos nariais, draugais ar bendradarbiais. Turėsite lygiai 60 minučių įveikti visas užduotis.

Į žaidimo kambarius neįleidžiami apsvaigę nuo alhoholio ar kitų svaigiųjų medžiagų.

Mes siūlome išskirtinius kambarius, kokių nerasite visoje Lietuvoje, čia jums prireiks ne tik logikos, bet ir koncentracijos ir sugebėjimo greitai priimti sprendimus.

Yra daug  žaidimų skirtų ieškoti paslėptų daiktų bei atlikti užduotis. Mes siūlome unikalią galimybę atsidurti filmo scenoje. Proga pasijusti filmo herojumi. Iš arčiau pažinti Pjūklą ir kitus filmus.

Mūsų kambariai turi vieną įėjimą ir vieną išėjima. Įėjus durys užsirakina, ir Jūs turite 60 minučių įveikti visas užduotis ir surasti raktą nuo išėjimo. Žaidimas nėra sudėtingas, tad kiekvienas turi galimybę išeiti anksčiau ar vėliau :)

Ne. Apsirenkite patogiai, taip kaip jausitės geriausiai :)

Taip. Nors mūsų žaidimas paremtas siaubo filmais, tačiau Jūs visą laiką esate saugus. Prietaisai, dekoracijos yra pagamintos taip kad nesukeltų nepatagomų ar sužalojimų jums. Žinoma, Jūs bet kada galite baigti žaidimą ir išeiti. Bet ar to norėsite?

Pramoga visiems nuo 12 metų iki 99.  P.S Pjūklo kambarys tik nuo 16m.

Žaidimas vyksta Zoom platformoje: komanda bendrauja tarpusavyje ir duoda nurodymus gyvam žaidėjui, fiziškai esančiam pabėgimo kambaryje. Taip valdydami gyvą žaidėją, per kamerą matydami tai, ką mato jis, sprendžiate užduotis ir galiausiai ‘pabėgate’ iš kambario.
Prisijungimus prie žaidimo ir kitą žaidimui reikalingą informaciją atsiunčiame registravusiam asmeniui el.paštu prieš pasirinktą žaidimo laiką (maždaug 15-30min prieš jūsų rezervuotą laiką).

Atšaukus užsakytą paslaugą ar nepasirodžius užsakyto žaidimo metu, pinigai grąžinami nebus. Galite vieną kartą persikelti žaidimą į kitą laiką be papildomo mokesčio.

Apie mus

Lost Escape – tai moderniausių pabėgimo kambarių kompleksas Lietuvoje. Pamirškite įprastas spynas bei galybę raktų ir pasiruoškite patirti šiuolaikinių technologijų stebuklus!

Mes jums siūlome smagų laiko praleidimo būdą, lavinant komandinius įgūdžius kartu su šeima ir draugais, skirtingų tematikų ir išskirtinio dizaino kambariuose.

Nuobodžiaujate namuose ir negalite atvykti pas mus? Ne bėda! Nuo šiol apsilankyti galite ir virtualiai: esame vieninteliai Lietuvoje, siūlantys pabėgimo kambarių pramogą ONLINE. Patogiai įsitaisykite ir pasiruoškite duoti nurodymus gyvam žaidėjui, kuris padės jums įveikti visas užduotis ir „pabėgti“ iš kambario.

Džiaugiamės sulaukdami žaidėjų iš viso pasaulio, tad, jeigu jūs ir jūsų draugai esate skirtingose vietose, galite suburti komandą ir visi kartu žaisti virtualiai!

Mes Aleksote