Vienintelė tokia Lietuvoje

Unikali „Lost escape“ sukurta galvosūkių dėžė nuo kitų panašių skiriasi tuo, kad neturi nei vienos spynos. Visos užuominos užrakintos elektroninių užraktų pagalba. Iš viso dėžėje slepiasi 8 užduotys, kurioms įveikti reikalingi visi turimi pojūčiai, logika ir intuicija. Kūrėjas pasakoja, kad ieškojo originalių sprendimų ir mano, kad laikais, kai net kavinukai išmanūs, pramogos turi būti tokio paties lygio.

„Mes norėjome sukurti pramogą, kuri galėtų atvykti pas klientą, kad ir kur jis bebūtų. Dėžė tinka tiek įmonės vakarėliams, draugų pasibuvimams pirtyje, šeimos vakarams vietoj stalo žaidimų ar net vaikų gimtadieniams. Galvodamas užduotis stengiausi ieškoti sumanių sprendimų, o ne rinktis lengviausią kelią paprasčiausiai sukabinant spyneles” –

Pandorai pagaminti prireikė visų metų

Mums sukurti „Pandora Box“ prireikė ne vieno mėnesio – „Į šią dėžę sudėjome daug darbo ir meilės, nes jai ištobulinti prireikė visų metų. Ir tikrai ne užduotys ar galvosūkiai tapo didžiausiu iššūkiu. Kadangi dėžė pilnai elektroninė, reikėjo apmąstyti daug dalykų, pavyzdžiui, tiksliai apskaičiuoti kiekvienos detalės energijos poreikį, kad akumuliatorius laikytų pakankamai ilgai. Ši dėžė pilnutėlė visokių laidelių. Jų viduje tiek daug, kad net ranką tarp jų sunku prakišti. Tačiau žaidėjams jų nesimato, nes išorėje yra tik užduotis slepiančios durelės.

Apie užduotis niekada nepasakojam, nes nenorime gadinti įdomumo tiems, kurie pasiryš pandorą įveikti. Galiu tik priminti, kad  svarbiausia neįsitempti, pasimėgauti akimirka ir gera kompanija. Dažnai žmonės ieško mistikos, sudėtingų sprendimų ir atsakymų, tačiau žavesys visada slypi paprastume! Tad ir „Pandora Box“ sukūrta tam, kad būtų galima bet kurioje vietoje smagiai praleisti valandą su artimaisiais, kolegomis ar draugais.”

Originalus būdas įteikti dovaną

Dėžė yra tarsi portabili pabėgimo kambario versija. Tik šiuo atveju, reikia ne pabėgti iš kambario, o pagal užuominas įminti mįsles ir atidaryti slaptą dėžės skyrelį, kuriame slėpsis laimėjimas. O kas tas laimėjimas, galima pasirinkti patiems.  Šia dėže norėdamas nustebinti darbuotojus jau pasinaudojo vienos įmonės skyriaus vadovas Evaldas – „Šiemet metines premijas norėjau įteikti neįprastai, įdomiai, kitaip nei visada. Ir paslėpti jas galvosūkių dėžėje buvo labai vykęs sprendimas! Kolektyvas to tikrai nesitikėjo, bet liko labai maloniai nustebinti!”

Taip pat  kitas klientas paprašė į laimėjimo dėžutę įdėti kelionės bilietus – „Tai buvo vaikų dovana tėvams vestuvių jubiliejaus proga. Dėžę parsivežė namo kaip pramogą vakarui, o joje slėpėsi siurprizas. Vėliau papasakojo, kad mama net apsiverkė iš laimės ir nuostabos!”

Idėjos sumanytojas sako, kad tai puikus būdas originaliai pasipiršti – „Įveikus žaidimą liftas iškelia dėžutę, o joje gali puikuotis kad ir sužadėtuvių žiedas. Tai būtų tikrai netikėtas radinys, nes sprendžiant užduotis reikia susikaupti.  Tad bet kuri mergina liktų labai nustebinta ir žinoma, laiminga.”

Rezervacija žaidimui 50€